Verslag 15e Gezelligheidswedstrijd – 8 oktober 2025
Verslag 15e gezelligheidswedstrijd 8 oktober 2025
De laatste en vijftiende gezelligheidswedstrijd van 2025 is met 27 deelnemers gevist aan de westzijde van de Arkervaart (steknummers 2 t/m 54).
Het weer viel vandaag gelukkig nogal mee, de temperatuur was aangenaam en er was nauwelijks wind en die hadden we ook nog eens strak in de rug. Vlak voor de pauze kwamen er enkele grote lege vrachtboten langs en halverwege de tweede helft kwam er een grote volle duwbak langs die even later met een lege bak weer terugkwam. Verder viel het niet tegen met de boten en de vis bleef gelukkig aardig op de visplekken. Er is heel redelijk gevangen, het was feitelijk de beste wedstrijd van het jaar! Er is behoorlijk wat bliek gevangen en ook de voorn was mooi van formaat. In totaal is er bijna 100 kilo gevangen, dat is wel eens anders geweest.
Winnaar werd Jan Schoonewelle met 7.740 gram. Ton Post werd tweede met 6.820 gram en derde werd Willy Splithof met 6.720 gram. Heren, proficiat met deze uitslag.
De aanmoedigingsprijs ging deze keer naar Wim Kok.
In de kantine konden we wat napraten en zorgden Bert en Rien voor een hapje en een drankje. Om 16.00 uur was de prijsuitreiking en iedereen die nog aanwezig was had een prijsje, dit is mede mogelijk door de sponsoring van Hengelsport Centrum Nijkerk. Martijn, Grace en Gert: bedankt!
Hierna werd het bestuur bedankt voor het faciliteren van deze wedstrijden. Vervolgens werden de vrijwilligers nog even in het zonnetje gezet, ze kregen een waardebon uitgereikt: Bert en Rien Dasselaar voor al hun ondersteunende diensten (website, keuken, terrein etc.) en de commissieleden (Breun, Frits, Jan S., Rinus en Wim). Heel hartelijk dank mannen voor jullie inzet! Hierna konden we genieten van een heerlijk chinees buffet, dat smaakte wel na zo’n visdag.
Hopelijk zien we jullie volgend voorjaar weer!














