2e Gezelligheidswedstrijd (23-06-2021)

Woensdag de 23ste werd de 2e gezelligheidswedstrijd gevist in de Arkervaart en ditmaal werd aan de oostkant van steknr.1 tot en met steknr.41 Om 7:00 uur kwamen de eerste deelnemers naar ons clubhuis “de Burg” toe, waar het GZW- team al klaar stond om ze te verwelkomen met een gratis bakje koffie. Er kon meteen geloot worden en daarna naar de waterkant om alles op te bouwen. De kop plek steknr.1 werd geloot door Jan van Voorthuizen en de staart steknr.41 ging naar Willem Verstay. De smiley was voor Bert de Wilde, die kan dus de verrassings-bon verzilveren bij Hengelsport Centrum Nijkerk. De wedstrijd: De vangsten waren ook deze wedstrijd niet echt geweldig te noemen. Aan de weergoden lag het niet want we hadden een lekker temperatuurtje met weinig wind uit het NO draaiend naar N. Ook de zon liet zich regelmatig zien. Met een totaalgewicht van 40,455 kg is dit toch onder de maat. Er is wel een lichtpuntje, de brasem zit er aan te komen want met name bij de hogere steknummers werden die gevangen. Breun Bokhorst pakte de 1 e plaats met een gewicht van 4.200 gram gevolgd door Dick Haisch met 3.715 gram en Marius Jansen werd 3 e met 3.425 gram Jongens, hartelijk gefeliciteerd met dit resultaat. Deze wedstrijd werd mogelijk gemaakt door onze vrijwilligers en de volgende sponsors waarvoor onze dank.

Tot ziens bij de volgende wedstrijd op 7 juli. Frits Coert

Gezelligheidswedstrijd-commissie